Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Top 10: Pozrite si najlepšie videá roku 2018

Brandon Semenuk, Kilian Bron, Brett Rheeder, Richie Rude, ale aj Slovák Jakub Béreš. Vybrali sme tie najlepšie cyklistické videá tohto roka.
Biker
#1 Red Bull RAW100 – Brandon Semenuk

Čo iné môže byť na prvom mieste ako kanadský freerider s najväčším štýlom vo vesmíre?

#2 Profesionálni piloti dronov sa spojili s bikermi

Zabudnite na obrovské kamery či káble na cable-cam natiahnuté cez pol lesa a pozrite si jazdu z rôznych uhlov a blízkosti, aké ste ešte nevideli.

#3 Reflections – slovenský freeride film / EWIA

Video zo slovenskej produkcie EWIA opäť nesklamalo a spojenie freeride skillu na bicykli Jakuba Béreša a citu pre kameru Andreja Grznára vytvorilo dokopy skutočné umelecké dielo.

„Krátky freeride film, ktorý „odráža“ spomienky v mysli jedného bajkera. Od jazdenia na trailoch plných prachu, čerstvej hliny na rúbani, lietaní v bikeparku až po strmé línie v lomoch,“ hovorí autor Andrej Grznár.

#4 Paws & Wheels – príbeh traildoga Balu

Tento edit dokazuje, že na trailoch sa dá skutočne zabaviť nielen na dvoch kolesách, ale aj na štyroch labkách.

#5 Drone Revolution & Kilian Bron

A máme tu druhé dronové video, v ktorom jazdí Kilian Bron a natáčajú profesionálni piloti dronov.Vo videu použili kameramani pri natáčaní tri rôzne systémy – 1. kamera Gopro Fusion s 360-stupňovým záberom umiestnenú na helme; 2. systém je klasická akčná kamera GoPro Hero 6 na FPV drone; 3. je nový špeciálne upravený FPV dron s kamerou GoPro Fusion (360°).

#6 Till the Last Breath – krátky slovenský film / Anvil Films

Krátky film zo slovenskej produkcie vyhral kategóriu MTB video roka na poľskom festivale MTB Film Festival 2018 v Krakowe.

“Keď som začal filmovať video „Till the Last Breath“ nečakal som že sa stane mojím najlepším videom tohto roka. Celé to začalo myšlienkou natočiť MTB video s mojím 89 ročným dedkom, ktorého obdivujem za jeho postoj k životu.” – Paldo / Anvil Films

#7 Beautiful Idiot – krátky film Bretta Rheedera

Necelých 15 minút epického jazdenia, ale aj kameramanského umenia. Nepozerajte ho na časti, ale dajte si to pekne naraz a zaručujeme vám skvelý zážitok.

#8 Best of Tour de France

Tohtoročná Tour de France neskalamala a opäť priniesla mnoho skvelých momentov.

#9 A Trip on the Bronson & Josh Bryceland

Ratboy riadne naložil novému Bronsonu. A spoločnosť mu robili animovaní kamoši. Na tomto videu si chalani zo Santa Cruz aj video produkcia poriadne uletela. Výsledok však skutočne stojí za to!

#10 Red Bull RAW100 – Richie Rude

Začali sme s freeridovám RAW100 v podaní Smenuka a skončíme s RAW100 v podaní Richieho Rudea. Dvojnásobný víťaz Svetovej Enduro Série EWS ukazuje svoje schopnosti na svojom domácom signature traile v Novom Anglicku.

#Bonus

Skupina slovenských bikerov, ktorí si hovoria Besne Betale spravila na jeseň jednoduché krátke video, v ktorom otvárajú pivo kolesom bicykla v skoku slovenského zjazdára Lukáša Učňa.  Za pár dní videlo video až 190-tisíc ľudí a má už viac ako 216-tisíc zobrazení.

A ako si otvárate pivo vy? 🍻

A ako si otvárate pivo vy? 🍻Za každé zdieľanie si takto otvoríme pivo na vaše zdravie!

Uverejnil používateľ Besne Betale Nedeľa 21. októbra 2018

Titulná foto: EWIA

Prajeme vám šťastný nový rok 2019!

Náš Facebook