Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Video: Život je príliš krátky, aby ste ho brali vážne, hovorí Peter Sagan

Vo videu "Why So Serious" sú aj doposiaľ nezverejnené zábery bratov Saganovcov z detstva i počiatku ich cyklistickej kariéry na horských bicykloch.
Martin Sarvaš

„Keď sme boli mladí, tak som bral cyklistiku viac profesionálne ako Peter a on to bral viac ako zábavu,“ hovorí vo videu Juraj Sagan. „Snažil som sa mu hovovoriť čo má robiť, aby sa zlepšil, ale dnes už mu skutočne nemám čo povedať,“ dodal Juraj.

„Juraj bol v trénovaní podctivý a vďaka nemu som vyrastal v cyklistike. A teraz som sa dostal až sem, za čo musím poďakovať práve môjmu bratovi,“ povedal Peter Sagan.

Prečítajte si tiež

 Peter Sagan začne sezónu 2019 na austrálskych pretekoch Tour Down Under (15.-20.1.), kde sa predstaví po tretí raz za sebou.

Z úvodných pretekov seriálu WorldTour pôjde do Argentíny na Vueltu San Juan (27.1. – 2.2.).  Potom sa P. Sagan vráti do Európy, kde ho vo februári čaká v španielskom pohorí Sierra Nevada príprava vo vysokej nadmorskej výške.

Trojnásobný majster sveta absolvuje takmer celý program jarných klasík s výnimkou prvého marcového týždňa v Belgicku a pretekov Strade Bianche v Taliansku.

Prečítajte si tiež

Náš Facebook