Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Súťaž: Vyhrajte britskú vegánsku kozmetiku Bulldog na fúzy a bradu

Britská značka vegánskej kozmetiky pre mužov Bulldog prináša set produktov starostlivosti o fúzy.
Biker

Špeciálne darčekové balenie produktov určených na starostlivosť o fúzy a bradu prináša na slovenský predvianočný trh britská značka vegánskej pánskej kozmetiky Bulldog. Ponúka najkvalitnejšie produkty určené pre mužskú pokožku, fúzy a bradu.

Jedinečné prípravky založené na najlepších a čisto prírodných surovinách uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajné jeho zdravie a vzhľad.  Špeciálny darčekový set, ktorý môže byť veľmi zaujímavým a praktickým vianočným darčekom, obsahuje Bulldog šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1, Bulldog olej na fúzy pre normálnu pleť a hrebeň na fúzy z broskyňového dreva.

Šampón a kondicionér na fúzy

Šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1 bol špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o fúzy aj bradu, ktoré zanecháva nielen čisté a mäkké, ale taktiež ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu.

Namiesto toho obsahuje výťažky z aloe vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako i účinkami na spomalenie starnutia.

Olej na fúzy

Olej na fúzy Bulldog je originálny prípravok, ktorý upraví, zjemní a vyformuje fúzy i bradu. Zároveň ich prevonia, zostávajú príjemne mäkké, lesklé a nesvrbia. Olej určený na denné použitie je vyrábaný z najkvalitnejších rastlinných prípravkov.

Obsahuje zložku aloe vera s hojivými účinkami, zvlhčujúci a posilňujúci camelinový olej a výťažok zo zeleného čaju s antioxidačnými účinkami. Rovnako ako ostatné produkty Bulldog neobsahuje žiadne umelé farbivá, syntetické vonné či živočíšne látky.

Hrebeň na fúzy

Špeciálny hrebeň na fúzy Bulldog dodá každému zarastenému mužovi ten správny a požadovaný tvar. Je vyrobený z broskyňového dreva, nie je teda statický a k fúzom, zarastenej brade a pokožke je šetrný.

Produkty Bulldog určené na starostlivosť o fúzy i bradu zanechávajú fúzy čisté, hebké, vyživené a príjemne prevoňané.  K dispozícii sú výhradne v sieti dm drogerie markt.

Odporúčaná cena vianočného setu Bulldog je 16,50 eur.

O značke Bulldog

Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov starostlivosti o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej kozmetiky.

Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov pod značkou Bulldog, ktoré uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007. Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey či Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejším z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus.

Súťaž

Súťažte o 3 vianočné darčekové sety vegánskej kozmetiky Bulldog.

Súťažná otázka znie: V koľkých krajinách sa predáva značka Bulldog?

Odpovede píšte do komentárov pod post s týmto príspevkom na Facebooku – TU.

Vaše komentáre

Náš Facebook