Biker.sk

FUNKČNÁ ŠATKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Novinky

Slovenské video otvárania piva bicyklom obletelo celý svet

Video videlo viac ako 200-tisíc ľudí. Lebo veď čo lepšie ako pivo môže reprezentovať Slovensko po celom svete?
Biker

A ako si otvárate pivo vy? 🍻

A ako si otvárate pivo vy? 🍻Za každé zdieľanie si takto otvoríme pivo na vaše zdravie!

Uverejnil používateľ Besne Betale Nedeľa 21. októbra 2018

Skupina slovenských bikerov, ktorí si hovoria Besne Betale spravila jednoduché krátke video, v ktorom otvárajú pivo kolesom bicykla v skoku slovenského zjazdára Lukáša Učňa.

Nedávno ho po druhýkrát zdieľal Pinkbike na svojom instagrame, kde má video viac ako 130-tisíc videní. V pôvodnom príspevku z jesene 2018 malo video 218-tisíc videní.

Okrem toho zdieľali video aj iné účty ako @bicyclingmag, @mtbbible, @world_mountainbike, @bikesdren či @born_for_mtb, kde nazbieralo video ďalšie stotisíce videní.

V priebehu pár hodín sa začalo video zdieľať po facebooku na celom svete. Za pár dní videlo video až 200-tisíc ľudí a má už viac ako 220-tisíc zobrazení. Dosah videa na facebooku – oslovení ľudia – narástol až na číslo 600-tisíc. Celkom úctyhodné.

Prečítajte si tiež

Video zdieľalo viac ako 2500 ľudí a najviac videní dosiahlo video v Anglicku, Poľsku, na Slovensku, v Česku a podľa komentárov sa dostalo dokonca aj do južnej Ameriky.

Besne Betale spravili podobné video pred dvomi rokmi a tiež malo dosť veľký úspech, aj keď nie až taký ako ich posledný výtvor. V tomto videu tiež otvárali pivo, no iným spôsobom – pivo priletelo do záberu, jazdec za jazdy zosadol z bicykla a pivo otvoril o špice v kolese.

Video Besnych Betalov spred dvoch rokov:

Besne otváranie piva

Takto si otvárame pivo, keď sa chodíme bajkovať…And this is how we open beer boom slang…Credits: Greg Minnaar

Uverejnil používateľ Besne Betale Nedeľa 1. mája 2016

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia