Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Štyri dôvody, prečo zobrať svoj bike na Hangair Games

Hangair sa stane miestom jedinečného podujatia. Súťaž akčných športov HANGAIR GAMES priláka do Vajnor milovníkov biku/BMX, snowboardingu, freeski, wakeboardu, trampolín a ďalších disciplín.
Biker
Akčná súťaž nielen pre bikerov

Si freestyle biker a dirtjumper? Máme pre teba program na sobotu 13. októbra. Príď si zajazdiť na HANGAIR GAMES v kategórii bike/BMX. Počas spoločnej best trick session na kickri prevetráš svoj bike a zrovnáš si sily so súpermi v otvorenej kategórii. Registrácia prebehne v sobotu 13.10. o 8:30 priamo v Hangairi. Súťaže odštartujeme o 9:00.

Výnimočné miesto

Podujatie sa uskutoční v akadémii akčných športov, multifunkčnej športovej hale, ktorá je prvá a jediná svojho druhu na Slovensku. Ak sa na účasť necítiš, do budúcej akcie môžeš potrénovať v Hangairi na kurze pre začiatočníkov či pokročilých. Organizujeme tiež akčné kempy, veľké oslavy či premietania filmov. Výnimočný priestor = výnimočné podujatia.

Lákavé prizemoney

Na záver podujatia budú vyhlásení víťazi v jednotlivých kategóriách. Najlepší bikeri si vyjazdia prizemoney v celkovej hodnote 300 €. Celková hodnota finančných výhier pre všetky kategórie sa vyšplhá na viac ako 2000 Eur.

Pohodová sobota

Veselé rozhovory rovnako naladených ľudí, príjemné prostredie. V sobotu 13. októbra stretneš v Hangairi vo Vajnoroch známych športovcov a ochutnáš dobré jedlo. Kvalitné burrito či sladký street food sa bude podávať v novovybudovanej záhrade za halou s barom. Budeš sa tam cítiť ako doma. Po vyhlásení výsledkov jednotlivých kategórii zakončíme akčný deň afterparty v Hangairi.

Ak aj ty patríš do komunity mladých ľudí, ktorí sa radi stretávajú, vymieňajú si názory a milujú šport, neváhaj a príď na HANGAIR GAMES.

Všetky aktuálne informácie nájdeš na webe www.hangair.sk/games/ alebo na FB na https://lnk.sk/iJS2

 

Vaše komentáre

Náš Facebook