Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Výživový doplnok Energit Dextróza šport – pre život plný energie

Biker

Máte náročnú prácu, celú radu aktivít a k tomu si často a radi zašportujete? Ste stále v jednom kole a potrebujete dobiť energiu? Prepnúť na vyšší výkon vám pomôže nový Energit – Dextróza šport. Legendárna značka nabitá novou energiou.

Čo je to dextróza a ako pôsobí? Predstavuje najrýchlejšie vstrebateľný zdroj energie po záťaži i počas nej, kedy trávenie neprebieha v bežnom režime. Monosacharid dextróza sa dostáva do krvného riečišťa v rekordnej dobe, tj. do 3 minút od okamžiku použitia. Vďaka tomu dokáže človeka prakticky okamžite vytiahnuť z krízy a dočasne zvýšiť jeho nasadenie a výkon. Po intenzívnej záťaži nahradzuje stratu energie, pomôže prekonať vysílenie a krízu.

Energit Dextróza šport existuje v 2 variantách. Príchuť tropického ovocia má Energit obohatený o magnézium a nepostrádateľné vitamíny B a C, zvýšenú dávku vitamínu C potom ponúka Energit Dextróza s príchuťou pomaranča. Energetické tablety pre rýchle doplnenie energie sú určené predovšetkým pre dospelých. Bežnou dávkou je 1 pastilka.

Dostupné sú v obchodných sieťach TESCO, CARREFOUR a drogériách TETA alebo na e-shope www.nasevitaminy.sk za cenu  0,99 €.

Energit je legendárna značka s 21 ročnou tradíciou. Od začiatku je spojená s ochutenými vitamínovými tabletami rozpustnými v ústach. Ponúka VITAR SLOVAKIA, výhradný distrobútor vitamínov a výživových doplnkov, ktoré na Slovensku už 17 rokov pomáhajú ľuďom viesť zdravší život.

Viac informácii nájdete na webe www.vitar.sk

Vaše komentáre

Náš Facebook