Carson Storch natočil paródiu na Nicholiho Rogatkina, v ktorej v niekoľkých bodoch ukázal, ako jazdiť ako Rogatkin. Celé video je na konci článku.

4. Spin to the win – točte sa donekonečna až k výhre

Rogatkinove twistre sa twistujú skutočne donekonečna.

5. Musíte poriadne oslavovať

Aby ste sa uistili, že všetci vedia, že ste totálny psychopat. A prilbu hodiť o zem tak, aby vybuchla.

Celé video – Ako jazdiť slopestyle ako Nicholi Rogatkin:

11:02 Preteky 1. kola KENNY Slovenského pohára v endure na Baťovych trailoch v Partizánskom sú zrušené.

Včera 17:07 Musíte vidieť: Postapokalyptické freeride rodeo v podaní Jakuba Vencla.

22.04.2024 Fotogaléria: Pozrite si najlepšie zábery z 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

22.04.2024 Janka Keseg Števková a Martina Krahulcová skončili v etapových pretekoch Epic Series 4 Islands na vynikajúcom 3. mieste (+video).

22.04.2024 Haley Batten a Simon Andreassen vyhrali preteky svetového pohára XCO v brazílskej Araxá (+galéria).