Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Ochrana prírody je rovnako dôležitá ako čistý a namazaný bicykel

Obidve myšlienky spája Weldtite, ktorý myslí na tých ktorým nie je ochrana životného prostredia ľahostajná, ale kladú aj dôraz na údržbu svojho bicykla.
Biker

Angličania prichádzajú s kompletným radom pre základnú starostlivosť o bicykel s označením Pure. Produkty sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov a biologicky „odbúrateľné“ a najmä čo je pre vás dôležité, sú funkčné.

Teraz už môžete smelo umývať váš bicykel na záhrade, na chalupe v prírode, alebo rovno pred vaším panelákom bez výčitiek „čo na to životné prostredie“. Pure v prvom rade obsahuje prostriedky na dôkladné umytie Bike Wash a Bike Wash Concentrate.

Pre dôkladné odmastenie poslúži Bike Degreaser a môžeme pristúpiť k aplikácii maziva. Na výber máme z olejov na reťaz Dry Lube a Wet Lube, ale nechýba ani klasický Bike Oil.

Čerešničkou je mazací tuk Bike Grease. Samozrejme nemôže chýbať ani prostriedok na dodatočnú ochranu a leštenie Bike Protector.

Preto, ak chcete prispieť k ochrane životného prostredia svojím malým kúskom a pritom dopriať aj svojmu bicyklu skúste niečo z Pure a uvidíte sami. Navyše, rozdiel v cene oproti „klasike“ je pri celom rade Pure minimálny.

Kompletné informácie o tomto rade nájdete na webe made4bike.sk

Vaše komentáre

Náš Facebook