Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

Ďalšie kolo SPDH v Malej Lučivnej vyhral Adam Rojček

Nedarilo sa Rasťovi Baránkovi, ktorý obsadil ôsme miesto s 21-sekundovou stratou, druhé a tretie miesto obsadili Antonín Král a Ľuboš Staňo.
Martin Sarvaš

Počas uplynulého víkendu sa nejazdil iba sveťák vo Fort Williame, na slovensku pokračoval pohár SPDH pretekmi v Malej Lučivnej.

Najrýchlejším na trati bol Adam Rojček z CTM Racing Teamu, za ním sa umiestnil na druhom mieste Antonín Král z Bike club JBC a tretí skončil Ľuboš Staňo z Kellys Factory Teamu. V Lučivnej sa naopak nedarilo Rasťovi Baránkovi, ktorý obsadil až ôsme miesto s 21-sekundovou stratou.

„Na Lučivnú som šiel už v piatok a dal pár jázd, aj preto, že trať v Lučivnej je jedna z mojich najobľúbenejších. V sobotu nám značne skomplikoval jazdenie dážď, ale šiel som si to poobede skúsiť na blate a aspoň trochu sa adaptoval na povrch, ktorý patrí na blate medzi najhoršie,“ povedal víťaz druhého kola SPDH.

„V nedeľu som sa cítil super, kvalifikácia mi vyšla, tak som do finále šiel s dobrým pocitom. Všetko mi viac-menej vyšlo, musel som síce zastaviť kvôli zraneniu chalana na trati, ale nejak som to dohnal a došiel dole prvý. Budúci víkend ideme s chalanmi svetový pohár v Leogangu, tak nám držte palce!,“ dodal Adam Rojček.

Výsledky SPDH Malá Lučivná

Vaše komentáre