Biker.sk

Tlačové správy

Cesťák CTM Blade – skvelý pomer medzi cenou a výkonom

S bicyklom Blade ovládnete všetky cesty. Či už sa jedná o prudké stúpania alebo dlhé zjazdy, Blade je všestranný cestný bicykel, ktorý splní všetky vaše očakávania.
Biker

Osadenie ponúka skvelý pomer medzi cenou a výkonom, no pritom je stopercentne funkčné. Blade je skvelý spoločník, či už máte radi nenáročné výjazdy s kamarátmi alebo ste rodený závodník. Váha kompletného bicykla je v pomere k cene na úctihodnej úrovni 9.7kg.

Pohon Blade 1.0 je takmer kompletne v réžií rady Shimano Sora, ktorá je výsledkom 40 ročnej evolúcie japonskej značky a prináša radu komponentov, ktorá je vyladená do dokonalosti. Presné a spoľahlivé zabrzdenie dosiahnete vďaka brzdám Shimano Claris. Blade 1.0 ponúka 18 prevodov, vyberie si teda ako závodník, tak aj rekreačný jazdec. Bezchybný grip docielite vďaka plášťom Hutchinson Nitro 2.

Ako sme už spomínali vyššie, CTM Blade 1.0 je neprekonateľný súper v pomere cena/výkon. Za 799€ dostanete kvalitný a odolný cestný bicykel, ktorý dozaista zaujme aj svojim eleganým vzhľadom. Okrem modelu 1.0 sú dostupné aj ďalšie varianty, konkrétne model Blade 2.0 v štýlovej červeno-čiernej farebnej kombinácií s cenovkou 899€, prípadne top model Blade 3.0 s kvalitnou výbavou a cenovkou 1099€.

Viac informácií na webe: https://www.ctm.sk/bicykle/road/blade-1-0/matna-cierna-reflex-zelena/

Vaše komentáre

Náš Facebook