Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Predstavenie: Kärcher OC 3 Explorer Bike

Nemecká značka prichádza v roku 2018 s novinkou - mobilným nízkotlakovým čističom OC 3 Explorer Bike.
Biker

Nemecká značka Kärcher prichádza v roku 2018 s novinkou pre milovníkov dobrodružstva a adrenalínu. Chce tak osloviť aj okruh zákazníkov, ktorí sa venujú cykloturistike. Preto prichádza na trh s mobilným nízkotlakovým čističom OC 3 Explorer Bike.

Vďaka malým rozmerom a hmotnosti je nenahraditeľným pomocníkom na miestach, kde je nie dostupný žiadny zdroj elektrickej energie ani vody. S výdržou batérie až 15 minút a 4 litrovou nádržou na vodu pohodlne a bez problémov umyje najmenej 2 jemne znečistené bicykle. Okrem toho je využiteľný na umývanie kočíkov, gumákov a rôznych iných vecí.

Veľmi veľkou výhodou tohto mobilného čističa sú jeho kompaktné rozmery (cca 28x24x20 cm). Preto nezaberie v aute veľa miesta. Ocenia ho aj všetci, ktorí sa na dlhých cestách stretnú s neočakávanými problémami s autom.

V rámci výbavy je k dispozícii: 0,5 l čistiaci prostriedok na motocykle 3v1, 2,8 m špirálová hadica, tryska s plochým prúdom, odkladací box, univerzálna kefa, mikrovláknová utierka, nabíjací kábel pričom hmotnosť zariadenia bez príslušenstva je len 2,2kg. Doba nabíjania batérie sa pohybuje do 3 hodín.

Maloobchodná cena: 179,99 eur s DPH

Viac informácií: https://www.kaercher.com/sk/home-garden/mobilne-cistenie/oc-3-explorer-bike-16800030.html

Vaše komentáre