Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Tlačové správy

Zachyťte svoje príbehy verne

S novým fotoaparátom Canon EOS M50. Skvelá kvalita fotografií i videa v rozlíšení 4K a mnoho viac.
Biker

Tento bezzrkadlový fotoaparát je elegantnou dizajnovou klasikou a inšpiruje vás k vytvoreniu nezabudnuteľných príbehov, o ktoré sa s hrdosťou podelíte – to všetko vďaka technológiám ako videozáznamy v rozlíšení 4K, veľkosť snímača, ktorá je typická pre digitálne zrkadlovky, a bezproblémové pripojenie.

Canon M50 je dostupný v čiernom i bielom prevedení.

Hlavné prednosti fotoaparátu Canon EOS M50:

  • Snímajte špičkové videozáznamy a fotografie v rozlíšení 4K priamo z fotoaparátu vďaka veľkosti snímača, ktorá je typická pre digitálne zrkadlovky, a procesoru DIGIC 8.
  • Elegantná a klasická konštrukcia veľkého elektronického hľadáčika s umiestnením v strede a výklopnej dotykovej obrazovky s funkciou zaostrovania dotykom a potiahnutím.
  • Rýchlo sa pripojte k vašim zariadeniam a prenášajte do nich fotografie pomocou rozhraní Wi-Fi* a Bluetooth®** a funkcií automatickej synchronizácie a prenosu snímok.
  • Vychutnajte si výnimočnú funkčnosť aj pri slabom svetle a malej hĺbke ostrosti vďaka 24,1-megapixelovému snímaču CMOS typu APS-C a technológii Dual Pixel CMOS AF.
  • Popustite uzdu kreatívnej flexibilite vďaka kompaktným objektívom EF-M a ešte viac ako 80 ďalším objektívom EF a EF-S, ktoré sa pripájajú pomocou upevňovacieho adaptéra.

Viac informácii na webe: www.canon.sk/cameras/eos-m50/

Vaše komentáre