KELLYS BIKEFEST MARATÓN opäť pre všetkých!

Maratón nebude chýbať ani na siedmom ročníku najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku - Birell BikeFest 2017! Obľúbená disciplína každoročne priláka viac a viac ľudí a preto každý rok pracujeme na tom, aby bol lepší.
Biker

REGISTROVAŤ ONLINE SA OPLATÍ

Na webe bikefest.sk je spustená registrácia na všetkých 11 disciplín Birell BikeFestu 2017. Záujemcovia o maratón sa môžu registrovať online za zvýhodnené štartovné 12 €. Okrem peňazí ušetríte čas priamo na mieste, ktorý môžete využiť radšej na sústredenie na výkon. Navyše, ak sa stihnete zaregistrovať do 11. mája 2017, získate štartovné číslo so svojím menom.

Novinkou tohto ročníka je aj možnosť, priplatiť si úrazové poistenie. Táto možnosť je výhradne pri registrácii online. Registrovať sa v predstihu sa preto skutočne oplatí!

MARATÓN PRE VŠETKÝCH

Aby si na maratóne našiel tú svoju kategóriu naozaj každý biker, stredná trať tento rok ponúkne rozšírené kategórie. Už tradične na maratóne odštartujeme aj e-biky, ktoré sú čoraz populárnejšie. Práve na strednej trati (23 km) odštartujú v kategóriách PEDELEC a OPEN. Štart sa započítava aj do série e-bajk cup. Rodinný okruh pre všetky bikerské rodiny, má tento rok tiež novinky v kategóriách a to rozdelenie na dievčatá a chlapcov.

KELLYS BikeFest Maratón v roku 2017 organizačne zabezpečí Slovenský cykloklub, ktorý sa postará nielen kvalitu a hladký priebeh, ale aj o výhody pre svojich členov. Všetci členovia Slovenského cykloklubu, ktorí sa stihnú na Kellys BikeFest maratón zaregistrovať online, získajú zľavu na štartovné.

PRIZE MONEY

Prize Money vo výške 750 € si rozdelí 10 najrýchlejších na 23 km a 10 na 49 km a prví traja pretekári na E-biku v kategórii PEDELEC. Na víťazov kategórií tiež čakajú vecné ceny. Všetci súťažiaci dostanú darčekový balíček a budú automaticky zaradení do losovania tomboly o hodnotné vecné ceny.

RADENIE PRETEKÁROV NA ŠTART:

Každý okruh bude štartovať samostatne. Poradie a čas štartu jednotlivých okruhov:

10:00 hod. Veľký okruh 49 km

11:00 hod. Stredný okruh 23 km

11:15 hod. Elektrobike 23 km

11:30 hod. Rodinný okruh do 6 km