Biker.sk

BAJKULA TEST WEEKEND 2017

Milí priatelia, pozývame vás na BAJKULA TEST WEEKEND 2017 – tohtoročnú testovačku bicyklov našich top značiek GIANT, LIV, TREK, LAPIERRE a ROCKY MOUNTAIN.
Biker

tento víkend 13. a 14. mája 2017 budete mať možnosť otestovať si viac ako 43 parádnych nových bicyklov v príjemnom prostredí areálu pri Horárni v Krasňanoch v Bratislave. V nedeľu sa k nám pridajú aj kolobežky KOSTKA, ktoré si taktiež budete môcť poskúšať dosýta.

Info k testovaniu:
Testovanie bicyklov bude prebiehať v obidva dni od 10:00 do 17:00. Bicykel podľa výberu budete môcť testovať cca 1 hodinu (čas s prípravou). Podmienkou k vypožičaniu sú dva doklady totožnosti, napr. OP a VP. Prilba je povinná. Ak môžete, doneste si vlastné pedále. K dispozícii síce bude niekoľko párov spd pedálov Shimano a platformy, ale množstvo bude obmedzené. Ak máte náhodou iný systém, doneste tiež. Rezervácia bicykla vopred nie je možná, dohodnúť sa dá až na mieste.
Zoznam testovacích bicyklov nájdete tu.

Počas oboch dní sa taktiež môžete zúčastniť bezplatnej

ŠKOLY TECHNICKEJ JAZDY

so skúsenými inštruktormi Romanom Zemánkom (bajkula) a Dušanom Chudíkom (OZ Pedál). V sobotu od 14:00 do 16:00, v nedeľu od 10:00 do 12:00 a poobede od 14:00 do 16:00.

Kapacita jednej skupiny je 10 osôb. Ak máte záujem zúčastniť sa, môžete sa prihlásiť na mieste, prípadne vopred mailom na bajkula@bajkula.sk.

Pre testujúcich bude pripravené i občerstvenie a tombola.

Spravte si čas, vybavte sa dobrou náladou a príďte si s nami zatestovať a zajazdiť.

Tešíme sa na vás!

bajkula tím

www.bajkula.sk

Náš Facebook