Biker.sk

Tlačové správy

Pozvánka na Galaxy Kenda Náměšťský Cyklomaratón

Bikeklub Sokolisti srdečne všetkých pozýva v sobotu 26.8.2017 na Galaxy Kenda Náměšťský Cyklomaraton do Náměště nad Oslavou, ktorý sa jazdí ako Majstrovstvá Galaxy Stevens série 2017 so zvýhodneným bodovaním.
Biker

Deti a mládež, od tých najmenších na odrážedlách až po juniorky a juniory a dospelých vo všetkých vekových kategóriách sa stretnú v súťaži o ceny od našich sponzorov a o krásne medaile. Najrýchlejší pretekár na dlhej trati dostane Pohár mesta Náměště nad Oslavou.

Od 9:30 do 11:30 nám chlapci z RideWheelu predvedú v troch vstupoch z RideWheelu biketrialovú exhibíciu a po celý deň bude najmenším k dispozícii skákací hrad.

Preteky začnú už pretekom odrážediel o 10:00 a nasledovať budú ďalšie detské kategórie. Každý malý pretekár obdrží v cieli sladkú odmenu. Tí najrýchlejší budú potom popoludní slávnostne ocenení na pódiu.

O 11:30 a 12:00 následne odštartujú pretekári na trate s dĺžkou 28 a 56 km, okolo 12:50 budú tí najrýchlejší v cieli a 15:30 sa preteky ukončia slávnostným vyhlásením najlepších. Bude opäť vylosovaná tombola napr. o servis odpruženia Fox v servisnom stredisku CYKLOŠVEC Písek.

Tešíme se na vás.
Váš Bikeklub Sokolisti.

Prihlášky a ďalšie info: tu

Ďalšie preteky Galaxy Stevens série 2017:
23.9. Stevens Kutnohorský bike maraton – Kutná hora
7.10. Tour de Brdy – Strašice

Info: www.galaxy-serie.cz

Erik Hubcej – riaditeľ pretekov

Náš Facebook