Biker.sk

Tlačové správy

Život chutí aj po lete, s Mattoni

Skôr, ako vás prevalcujú septembrové povinnosti a zabudnete, že nejaké leto či dovolenka boli, pripravte sa na jeseň. To, že sú už rána chladnejšie a nepotíte sa celý deň, neznamená, že odložíte bokom pitný režim. Práve naopak, posilnite ho ešte viac.
Biker

Vaše telo potrebuje po dňoch oddychu opäť zapnúť na plno. To sa nedá, ak budete od smädu nervózni a budú vám chýbať živiny a minerály. Minerálna voda Mattoni nech preto stojí každý deň na vašom pracovnom stole či kuchynskej linke.

S ideálnym pomerom dvojice minerálov vápnik a horčík (3:1) vám pomôže zabojovať s jesenným stresom, depresiou, či vyčerpaním. Vďaka strednej mineralizácii skvele chutí, ale tiež nezaťaží vaše telo, len dodá chuť užívať si život aj po lete. Kde je život, tam je Mattoni.

Okrem udržania správneho pitného režimu si s príchodom jesene udržíte aj dobrú náladu nasledujúcimi aktivitami. Pokiaľ môžete, čo najviac sa prechádzajte. Slnečných lúčov bude čoraz menej, preto si ich vychutnajte čo najdlhšie. Prechádzky dopĺňajte aj cvičením. Chrbtica po návrate za pracovný stôl sa vám poďakuje a aj vaša myseľ zostane v dobrej kondícii.

Od 0,50 Eur

http://www.mattoni.cz/

Náš Facebook