Biker.sk

Tlačové správy

Ochutnali ste už novinku Birell Botanicals?

Nealkoholické osvieženie Birell je neodmysliteľným parťákom nielen všetkých bikerov, ale aj ostatných vyznávačov aktívneho životného štýlu. V tomto čase prináša novinku – Birell Botanicals s jedinečnou kombináciou mierne sladkastej, ľahkej chuti s jemnou horkosťou nealkoholického piva a osobitou arómou starostlivo vybraných bylín.
Biker

„Zloženie nápojov sme vyvíjali niekoľko mesiacov. Skúšali sme rôzne bylinky, rôzne pomery dávkovania a tiež sme testovali pridávanie ingrediencií v rôznych fázach výrobného procesu,“ hovorí Veronika Hořáková, manažérka značky Birell.

Celý proces zrenia nechávajú sládkovia plynúť jeho prirodzenou cestou, ingrediencie pridávajú postupne počas varného procesu. O nápoj sa starajú plných 19 dní.

Oproti iným ochuteným nealkoholickým pivám, kolovým nápojom, džúsom alebo limonádam je osviežujúca novinka menej kalorická. Birell Botanicals pritom ponúka dva chuťové varianty, z ktorých si môžete vybrať podľa vlastného vkusu: Bazový kvet s tymianom a citrónom a Zelený čaj s jazmínom a bergamotom.

Ak sa vám už zbiehajú slinky, stačí klik na http://birell.sk/o-birellu a dozviete sa viac.

Náš Facebook