Biker.sk

Filip Polc natočil v Riu adrenalínový spot

Náš úradujúci majster sveta v downhille Filip Polc natočil v brazílskom Riu akčný spot pre najväčšieho slovenského výrobcu funkčných potravín. Pozrite sa, ako mu to išlo.
Biker

Natáčanie prebiehalo začiatkom tohto roka počas Filipovej účasti na CityDownhill World Tour v Brazílii, kedy sa stal „Polcster“ už piatykrát svetovým šampiónom. „Brazília je perfektná krajina, ponúka veľmi veľa aktivít a pre bike je tiež úplne skvelá. Priamo v Rio de Janeiro sa dá jazdiť zjazd, enduro, cross country. Sú tam super asfaltky v džungli na cestný bike, kde nejazdí veľa áut. Bola to celkom sranda, keď sme natáčali akčné zábery a okolo nás skákali opice. Je to tam naozaj divočina,“ povedal nám Filip Polc.

Filip si okrem natáčania pochvaľoval aj nový druh ovocno-cereálnych raňajok na cestu, ktoré v spote ukazoval: „Už prvýkrát, keď som ochutnal vzorku, som ocenil konzistenciu a chuť. Pripomenulo mi to kašu, čo som si robieval, keď som bol ako osemnásťročný na sústredení v Amerike. Je „pecka“, že to teraz máme dostupné aj u nás. Je to úplne jednoduché, praktické a funkčné. Má to perfektný obsah, praktický obal a super uzáver.“

Good morning od slovenského výrobcu Max Sport je nová alternatíva plnohodnotných raňajok pre aktívnych ľudí v pohybe. Chutnú, 100 % prírodnú zmes čerstvého ovocia, cereálií a chia semiačok dostanete v praktickom, uzatvárateľnom 200 ml balení, ktoré oceníte aj počas jazdy na bajku. Good morning je bez lepku a v dvoch verziách – ako jablkovo-jahodovo-čučoriedkové pyré a ako jablkovo-mangové pyré s nečakanou avšak veľmi príjemnou prímesou gréckeho jogurtu. Pre viac info si kliknite na stránku výrobcu.

Náš Facebook